Projektant AKPiA
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
NES Global Talent
4. 4. 2024

Dla Naszego Klienta z branży automatyki przemysłowej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej AKPiA
  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań
  • wprowadzanie zmian oraz modernizacja istniejących projektów
  • rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami
  • nadzór nad wdrażaniem nowych projektów u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektrotechnika lub elektronika
  • znajomość specyficznych zagadnień automatyki przemysłowej
  • znajomość oprogramowania CAD
  • kreatywność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego
  • gotowość do pracy na obiektach w kraju i poza granicami

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie obiektowe
  • praca na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • dobrą atmosferę w zespole
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia i rozwój

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190