Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Connectis
8. 3. 2024

Razem z naszym partnerem – wiodącym dostawcą energii oraz rozwiązań IT w Europie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Manager, która dołączy do zespołu skupiającego się w obszarze rozwiązań SAP HR i będzie odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu integracją rozwiązań SAP HR w naszym globalnym środowisku. Współpracując blisko z architektami HR i zespołami deweloperskimi, specjalista zapewni płynne integracje, zoptymalizuje procesy i będzie uczestniczyć w modernizacji systemów HR.

Główne obszary działalności naszego partnera obejmują produkcję, dystrybucję i sprzedaż energii elektrycznej, ciepła oraz gazu. Partner jest zaangażowany w rozwój odnawialnych źródeł energii, takich jak energia wiatrowa i energia słoneczna, oraz pracuje nad redukcją emisji gazów cieplarnianych, dążąc do bardziej zrównoważonej produkcji energii.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie integracjami SAP HR z perspektywy IT, dbając o ich płynne działanie i zgodność z wymaganiami biznesowymi
  • Współpraca z architektami HR w utrzymaniu opisów interfejsów i wdrażaniu nowych rozwiązań, skupiając się na integracjach
  • Ekspertyza w definiowaniu długoterminowych wymagań dotyczących zdolności dostawczych w obszarze zasobów, funkcjonalności aplikacji i infrastruktury
  • Aktywne uczestnictwo w inicjatywach harmonizacji grupowej i wymiany wiedzy dotyczącej integracji aplikacji

Wymagania

  • Solidne doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz znajomość procesów HR
  • Doświadczenie w inicjowaniu, planowaniu, wykonywaniu, monitorowaniu i kontrolowaniu oraz zamykaniu faz projektu
  • Znajomość SAP HR, ABAP oraz umiejętność skutecznego łączenia biznesu z zespołami deweloperskimi
  • Solidne zrozumienie ogólnych zasad systemowych i ITIL, oraz znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • 5000 PLN za każde polecenie znajomych do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Pakiet benefitów sportowych i medycznych
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • Atrakcyjne zniżki na sprzęt Apple
  • Możliwość pracy 100% zdalnej

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714