Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Rhapsody Media
21. 4. 2024

Poszukujemy Project Managera, który dołączy do zespołu Rhapsody w Warszawie.

Rhapsody to szybko rozwijająca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek. To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

  • znasz język angielski na poziomie min. C1 (must have);
  • płynnie posługujesz się innym językiem EMEA lub APAC (nice to have);
  • masz doświadczenie w pracy z programami graficznymi (Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator; Animate, After Effect, itp.) (nice to have)
  • masz doświadczenie (mniejsze lub większe) w prowadzeniu i produkcji projektów graficznych, mediowych, tłumaczeniowych w międzynarodowym środowisku;
  • lubisz konkretne zadania, nie przeraża Cię szybkie tempo pracy;
  • z chęcią uczysz się nowych narzędzi wspomagających koordynację zadań;
  • potrafisz efektywnie organizować pracę, nie gubisz wątków, masz nastawienie proklienckie;
  • masz dobrą pamięć, jesteś graczem zespołowym.

Zakres obowiązków:

  • kkoordynacja projektów zleconych do Działu Kreacji przez międzynarodowych klientów (projekty stron internetowych, ilustracje, bannery, animacje, kampanie marketingowe, itp);
  • koordynacja projektów zleconych przez pracowników firmy (prezentacje sprzedażowe, materiały marketingowe);
  • tworzenie harmonogramów projektów i monitorowanie postępów prac;
  • oordkontrola jakości projektów oraz dbałość o szczegóły;
  • regularny kontakt z klientami w celu raportowania postępów prac;
  • skuteczne i sprawne rozwiązywanie problemów;
  • dotrzymywanie ustalonych z klientami terminów;
  • obsługa wewnętrznych systemów wspierających zarządzanie projektami;
  • wsparcie w szacowaniu, negocjowaniu oraz kontroli kosztów projektu;
  • codzienna współpraca z siedzibą firmy w Londynie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w różnorodnych projektach dla znanych na całym świecie marek oraz stałą współpracę z zespołem kreatywnym w Londynie,
  • możliwość nauki nowych programów i platform,
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze zlokalizowanym tuż przy stacji metra Politechnika,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz brak dress-code.

Dziękujemy wszystkim Kandydatkom i Kandydatom za zainteresowanie pracą w

Rhapsody. Z uwagi na liczne zgłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za zrozumienie.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659