Project Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Opengift
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

O Firmie

Szukasz miejsca, które pobudzi Twoją kreatywność? Znasz trendy i wiesz co się sprawdza w e-commerce? Czujesz, że to czas na skupienie się na rozwoju i odkrywaniu nowych możliwości? Poznaj OpenGift! W tej dynamicznej branży gadżetów reklamowych, pełnej interesujących i unikalnych rozwiązań, przechodzimy do następnego etapu rozwoju. Poszukujemy osoby, która wesprze nas w dalszym rozwoju naszych kanałów e-commerce i systemów wspierających, by móc jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby branży i naszych klientów. Nie skupiamy się wyłącznie na sprzedaży - kreujemy nowe trendy i inspirujemy innych do kreatywnego myślenia. OpenGift to miejsce, w którym pomysły są cenione, a Twój wkład ma realny wpływ na kształtowanie przyszłości firmy. Nie szukamy tylko pracowników, ale pasjonatów, którzy chcą mieć realny wpływ na to, co tworzymy. Czy jesteś gotów, aby podjąć to wyzwanie?

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • samodzielne prowadzenie projektów w obszarze e-commerce i wewnętrznych systemów,
  • zbieranie i definicja wymagań biznesowych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektowej,
  • ścisła współpraca z zespołem programistów i weryfikacja poprawności wykonywanych zadań,
  • układanie planów i harmonogramów pracy, zarządzanie back-logiem zadań,
  • współudział w rozwoju serwisu e-commerce, proponowanie obszarów do dalszego rozwoju,
  • współpraca z agencjami SEO i UX, oraz wewnętrznymi działami organizacji,
  • manualne testowanie funkcjonalności,
  • raportowanie z przebiegu projektu, organizowanie regularnych sprintów

Nasze wymagania

  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania projektami,
  • min. 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru e-commerce,
  • prowadzenie kilku projektów w tym samym czasie nie sprawia Ci kłopotu,
  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu specyfikacji/dokumentowaniu projektów,
  • potrafisz rozmawiać z programistami o potrzebach biznesowych,
  • znasz trendy UX i branży e-commerce

Mile widziane

  • język angielski na poziomie B2.

Oferujemy:

  • pracę w sukcesywnie rozwijającej się firmie, w której stawiamy na ludzi i dbamy o ich rozwój tak, byś jak najlepiej mogli wykorzystać swój potencjał,
  • umowę dopasowaną do Twoich preferencji,
  • pracę stacjonarną w biurze w godz. 8:00-16:00 (dbamy o work-life balance),
  • kulturę dialogu i elastyczność w działaniu wobec pracowników i Klientów,
  • transparentna komunikacja o celach, wynikach zespołu i oczekiwaniach przełożonego,
  • a ponadto - dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, przyjazną atmosferę wspieraną świętowaniem urodzin pracowników, obchodzeniem nietypowych świąt czy wspólnymi wyjściami integracyjnym.

Etapy rekrutacji:

  • spotkanie online z naszym rekruterem,
  • spotkanie stacjonarne z przyszłym przełożonym, na którym otrzymasz do przygotowania zadanie,
  • krótkie spotkanie stacjonarne z jednym z właścicieli,
  • złożenie oferty,
  • Jeśli na którymkolwiek etapie nasza decyzja będzie negatywna, również dostaniesz taką informację wraz z uzasadnieniem.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190