Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ONDE S.A.
3. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Kontrahentów dla potrzeb świadczenia usług O&M,
  • opracowywanie założeń handlowych, technicznych, formalnych i finansowych dla ofert na potrzeby pozyskiwania usług O&M oraz zapytań Kontrahentów,
  • udział w postępowaniach przetargowych / negocjacjach,
  • opracowywanie / uzgadnianie umów na potrzeby usług O&M,
  • promowanie świadczonych usług O&M,
  • monitorowanie rynku OZE, w tym trendów, rozwiązań i konkurencji oraz raportowanie istotnych informacji mających wpływ na innowacyjność i efektywność usług O&M.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 lata doświadczenia w realizacji zadań o podobnym zakresie jak powyżej,
  • staż pracy min. 5 lat,
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel,
  • znajomość zagadnień finansowych i technicznych projektów OZE,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość technik negocjacji i umiejętność wykorzystania ich w praktyce,
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań, organizacji pracy własnej i zadaniowe podejście,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, inicjatywa.
  • doświadczenie w branży OZE.

To oferujemy

  • pracę w modelu hybrydowym - częściowo w biurze (w Toruniu lub w Warszawie), częściowo w delegacjach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B - w zależności od Twoich potrzeb,
  • narzędzia niezbędne do pracy - laptop, telefon, auto służbowe,
  • dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach oraz zajęcia z języka angielskiego,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • miłą, partnerską atmosferę pracy :)

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714