Project Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Modus
23. 3. 2024

Modus to Ogólnopolska Agencja Wsparcia Sprzedaży z 25-letnim stażem na rynku. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów, audytorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.

Firma Modus jest inspirującym i ciekawym miejscem pracy. Jej kulturę charakteryzuje swobodna atmosfera, otwarty dialog i wzajemny szacunek. Jeśli jesteś osobą energiczną, komunikatywną i zorganizowaną z otwartym umysłem, możemy Ci zaoferować możliwość współpracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Zamieniecka 80

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring realizacji projektów
  • Kontakt i współpraca z Project Managerami oraz Terenem
  • Tworzenie zestawień i raportów
  • Rozliczenia projektów
  • Obsługa i rozwój dedykowanych Klientów

Nasze oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Samodzielności w działaniu, skrupulatności i sumienności;
  • Komunikatywność
  • Nastawienia na pracę zespołową

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
  • Pakiet benefitów

Gwarantujemy 3 x 3

  • Kontakt z wybranym Kandydatem w ciągu 3 dni roboczych od dnia aplikacji
  • Spotkanie rekrutacyjne w ciągu 3 dni roboczych od dnia kontaktu
  • Informację zwrotną w 3 dni robocze od spotkania rekrutacyjnego

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714