Programista SAP
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

W ramach zwiększenia odpowiedzialności jednostki szukamy zaangażowanych osób, które wzmocnią zespół w zakresie prac projektowych w obszarze SAP.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • Zakres powierzonych czynności oraz zadań w ramach projektów SAP
  • Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP

Wymagania
Junior:

  • Podstawowa znajomość nawigacji w systemie SAP – obsługa narzędzi programistycznych.
  • Podstawowa znajomość składni oprogramowania w języku ABAP (możliwość samodzielnego oprogramowania prostych raportów)

Mid:

  • Dobra znajomość aplikacji SAP w zakresie jednego z modułów SAP FI, CO, MM, SD, PS, RFX, PM
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracach programistycznych na platformie SAP
  • Dobra znajomość składni programowania w języku ABAP
  • Znajomości implementacji BAPI oraz BADI
  • Budowa raportów ALV
  • Budowa usług Webservices
  • Wydruki w smarforms
  • Budowa serwisów OData
  • Implementacja SAP Enhancements
  • SAP Workflow (USER-EXIT)

Oferujemy
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do pakietów ubezpieczeniowych, medycznych i sportowych.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080