Programista SAP ABAP i/lub Programista SAP Fiori/SAP UI5
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
DahliaMatic Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Nasz zespół ma ponad 15 lat doświadczenia w realizacji projektów wdrożeniowych systemu SAP. Pracujemy z niemal każdego rejonu Polski tworząc zespół ekspertów specjalizujących się w prowadzeniu kompleksowych wdrożeń dla Klientów o rozległej strukturze i wymagającej specyfice biznesowej.

Pracowaliśmy z organizacjami z branż:

???? produkcyjnej

???? energetycznej

???? szkolnictwa wyższego

???? sektora publicznego

Obecnie nasz zespół SAP liczy ponad 50 osób: programistów/tek, analityków/czek, specjalistek PMO oraz kierowników/czek projektu. Lubimy pracować wspólnie, z biura ale bez problemu dogadujemy się również zdalnie ????

Twój zakres obowiązków

  • Zadania ABAP:
  • Rozwój aplikacji w ramach projektów wdrożeniowych i wsparcia klientów
  • Tworzenie programów do migracji danych oraz interface’ów
  • Tworzenie rozszerzeń funkcjonalności systemów SAP (m.in. wydruki, raporty, aplikacje dialogowe, interface’y), w tym również systemu SAP S4HANA
  • Opracowywanie dokumentacji z przeprowadzonego rozwoju aplikacji
  • Odpowiedzialność za kreowanie nowych rozwiązań w zakresie projektowania technicznego, kodowania, testowania i szkoleń użytkowników
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o specyfikację funkcjonalną
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników systemów SAP oraz konsultantów odpowiedzialnych za aplikacje SAP
  • Zadania SAP Fiori/ SAP UI5:
  • Rozwój aplikacji mobilnych/portalowych SAP Fiori w ramach projektów wdrożeniowych i wsparcia klientów
  • Budowa nowych aplikacji w technologiach SAP dla naszych klientów
  • Projektowanie i programowanie rozszerzeń funkcjonalności systemów SAP na bazie SAP Fiori (technologii SAP UI5)

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy projektowej w systemie SAP ERP (ABAP oraz Fiori/UI5) - w tym zrealizowane minimum 2 pełne wdrożenia systemu SAP ERP na wszystkich etapach
  • Dobra znajomość techniczna systemu SAP ECC
  • Znajomość procesów biznesowych w zakresie finansów, logistyki lub HR
  • Doskonale rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Posiadanie certyfikatu SAP ABAP i/lub SAP Fiori

To oferujemy

  • Program onboardingowy. Realizujemy wprowadzenie krok po kroku, podczas którego wzajemnie się poznamy.
  • Twój Buddy. Dedykowany Opiekun będzie Cię wspierał w pierwszych miesiącach pracy; rozwieje wszelkie wątpliwości oraz wprowadzi w nasz świat.
  • Przestrzeń i niezależność. Cały czas budujemy nasz zespół, dlatego możesz liczyć na dużą swobodę w działaniu i naszą otwartość na nowe pomysły.
  • Stabilność. Nie jesteśmy świeżakami. Od ponad 20 lat budujemy nasz zespół i kompetencje na rynku. Spotkasz u nas osoby, które działają z nami od samego początku i planują działać jeszcze przez długie lata.
  • Realny wpływ na budowanie wizerunku marki. Cały czas się zmieniamy i szukamy nowych ścieżek rozwoju.
  • Firmowy must have: karta Multisport, opieka zdrowotna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU.
  • Eventy integracyjne: zagraniczne wyjazdy, regularne imprezy, wydarzenia sportowe i wiele, wiele innych (in events we trust).
  • Świetną lokalizację biura w Warszawie - dojedziesz do nas SKM, WKD, autobusem. Posiadamy również miejsca parkingowe dla pracowników.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864