Programista CNC
  • Holandia
Holandia, Oostrum, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
27. 4. 2024

Szybko rozwijająca się firma zajmująca się obróbką metali, która koncentruje się na realizacji mniejszych i średnich projektów. Specjalizuje się w produkcji na rynek małych serii, szybkich dostawach i prototypowaniu.

Jako Programista CNC będziesz odpowiedzialny za programowanie i obsługę około 20 maszyn CNC, w tym Minimil, maszyny do cięcia, HAAS TL 2, VF3, maszyny cobot. Zakres obowiązków obejmuje programowanie, ustawianie i obróbkę części na maszynach sterowanych numerycznie. Będziesz odpowiedzialny za programowanie, konfigurację i obsługę 3- i 4-osiowych maszyn CNC i może być konieczne obsługiwanie kilku maszyn jednocześnie.

Praca będzie jednozmianowa od poniedziałku do czwartku od 7:30 do 16:30, a w piątki od 7:30 do 14:15. Łącznie praca będzie trwała 40 godzin tygodniowo.

Przed rozpoczęciem pracy firma przeprowadzi z Tobą rozmowę kwalifikacyjną online, aby lepiej Cię poznać! Pierwszego dnia zostaniesz przygotowany i przeszkolony przez firmę, aby zadbać o lepsze zrozumienie procesu i czynności związanych z pracą. Dołącz do tego zespołu jako Programista CNC!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Konfigurowanie maszyn
  • Obsługa maszyn
  • Programowanie maszyn
  • Wymiana narzędzi
  • Przygotowywanie zamówień
  • Sprawdzanie jakości
  • Dbanie o miejsce pracy
  • Odczyt rysunków technicznych

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna i siła
  • Doświadczenie w pracy jako operator CNC
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Dostępność przez dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • €21,50 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą

  • 114 102
    18 448