Operator wózka widłowego
  • Holandia
Holandia, Eindhoven, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
9. 5. 2024

Firma jest wiodącym na rynku dostawcą najlepszych marek dla branży produktów do wyposażenia łazienek, działającym na terenie całej Holandii. Ich asortyment obejmuje produkty z branży łazienkowej, płytki, ogrzewanie, materiały instalacyjne, a także lekkie materiały budowlane i narzędzia. Zapewnia odpowiednią jakość, niezawodność dostaw i krótkie kanały komunikacji.

Jako operator wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie i zbieranie zamówień przy użyciu wózka widłowego dla większych i indywidualnych klientów.

Praca będzie odbywać się w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, zmiana poranna od 6:00 do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00. W sumie będziesz pracować około 32-40 godzin tygodniowo, z możliwością nadgodzin, za które dodatkowo otrzymasz dodatki.

Pierwszego dnia zostaniesz powitany przez team leadera, który po krótkim zapoznaniu Cię z zespołem, przekaże Ci instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i przedstawi zadania, nad którymi będziesz pracować. Ze względów bezpieczeństwa bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego i podstaw języka niderlandzkiego. Dołącz do zespołu i rozpocznij nową karierę jako operator wózka widłowego!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Zbieranie zamówień
  • Przygotowywanie zamówień
  • Przewożenie paczek
  • Sprawdzanie jakości
  • Składanie zamówień na ciężarówkach/paletach
  • Podnoszenie paczek za pomocą wózka wysokiego składowania

Wymagania

  • Doświadczenie w logistyce na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Posiadanie holenderskiego certyfikatu RT
  • Znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego

Wynagrodzenie

  • 14,38 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Operator Holandia
  • Operator maszyn Holandia

  • 111 631
    18 246