Mechanik cystern kontenerowych
  • Holandia
Holandia, Moerdijk, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
9. 5. 2024

Celem firmy jest bycie „dostawcą kompleksowych usług” dla klientów z sektora transportu towarów intermodalnych, a w szczególności dla firm transportowych, operatorów i firm leasingowych z branży chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, rolniczej i motoryzacyjnej. Firma oferuje klientom możliwość skupienia się na ich podstawowej działalności poprzez outsourcing tych działań.

Jako mechanik kontenerów cystern, Ty i Twoi koledzy będziecie odpowiedzialni za serwisowanie i konserwację kontenerów cystern w warsztacie, takie jak spawanie, naprawy i remonty. Twoja rola jest niezwykle ważna, ponieważ będziesz odpowiedzialny za bezpieczny powrót wszystkich cystern z przeznaczeniem do ruchu drogowego. Dzięki różnorodności obowiązków, żaden dzień nie jest podobny do następnego, a nasi pracownicy z przyjemnością przychodzą do pracy każdego dnia gotowi do działania.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na jedną zmianę od 7:15 do 16:15. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.

Podczas pierwszych dni pracy zostaniesz wprowadzony, otrzymasz instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i przejdziesz szkolenie, aby zapoznać się z firmą i czynnościami związanymi z pracą. Jeśli posiadasz już ważny certyfikat VCA, byłoby świetnie; w przeciwnym razie będziesz musiał go uzyskać, ale pomożemy Ci! Dołącz do zespołu jako mechanik cystern kontenerowych!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Naprawa kontenerów
  • Naprawa przyczep
  • Spawanie części
  • Kontrola produktów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG (stal nierdzewna TIG)
  • Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • 17,50 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Mechanik Holandia

  • 111 631
    18 246