Program Staży Letnich
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
WASKO S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

Do naszego Programu STAŻY LETNICH poszukujemy Stażystów o profilach kompetencyjnych:

1. Automatyka

2. Integracja IT

3. Programowanie

4. Analiza danych

5. Sprzedaż w IT

6. Aplikacje mobilne

7. Testowanie manualne

Wybierz ścieżkę kariery odpowiednią dla Ciebie:

ŚCIEŻKA_PROGRAMOWANIE

Cel pracy:

• zdobycie pierwszego komercyjnego doświadczenia w branży IT pod okiem Ekspertów

• poznanie języków programowania

• współpraca z zespołem programistów/architektów/analityków/testerów/projektantów

• podniesienie kwalifikacji zawodowych

ŚCIEŻKA_INTEGRACJA IT

Osoby wybierające ścieżkę_Integracja IT mogą się rozwijać w obszarach:

1. systemy sieciowe:

• zdobycie praktycznego doświadczenia z implementacji różnych rozwiązań sieciowych

• praktyczne zapoznanie się z technologiami sieciowymi z zakresu routingu, switchingu i security

• współpraca z zespołem sieciowców

2. systemy informatyczne

• nabycie praktycznego doświadczania z zakresu utrzymania systemów informatycznych w oparciu o serwerowe systemy operacyjne: linux, windows

• praktyczna implemnetacja technologii wirtualizycjnych typu hiper-v, wmware,

• praktyczne doświadczenie z implementacji technologii ms Active Directory i MS SQL

• współpraca z zespołem inżynierów

ŚCIEŻKA_SPRZEDAŻ W IT

Cel pracy:

• wsparcie działu sprzedaży

• pomoc przy tworzeniu kampanii sprzedażowej

• poszukiwanie nowych sposobów pozyskiwania klientów

• analiza trendów i rynku oraz zakresu działania konkurencji

ŚCIEŻKA_AUTOMATYKA

Cel pracy:

• projektowanie systemów automatyki

• doskonalenie umiejętności programowania sterowników PLC (Allen-Bradley, Schneider Electric, Siemens)

• projektowanie, testowanie i przygotowywanie systemów sterowania i wizualizacji SCADA

ŚCIEŻKA_ANALIZA DANYCH

Cel pracy:

• wsparcie przy analizie zbiorów danych

• wykonywanie niezbędnych poprawek, transformacji i wzbogacania zbiorów danych

• wsparcie przy budowie baz wiedzy

• wykonywanie raportów, statystyk i zestawień na zbiorach danych

• zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych

• zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy z narzędziami ETL

ŚCIEŻKA_APLIKACJE MOBILNE

Cel pracy:

• poznanie praktycznych aspektów tworzenia aplikacji mobilnych w profesjonalnym środowisku

• współpraca z zespołem programistów, architektów oraz projektantów w celu rozwijania innowacyjnych rozwiązań mobilnych

• aktywne uczestnictwo w procesie projektowym oraz wdrażanie nowych funkcji i usprawnień

• rozwój umiejętności programistycznych oraz zdobywanie doświadczenia w branży mobilnej

ŚCIEŻKA_TESTOWANIE MANUALNE

Cel pracy:

• poznanie praktycznych aspektów testowania oprogramowania w środowisku zawodowym

• współpraca z doświadczonymi testerami oraz programistami w celu podnoszenia swoich umiejętności

• aktywny udział w procesie tworzenia i doskonalenia produktu poprzez raportowanie błędów

i sugestie usprawnień

• rozwój zawodowy w obszarze testowania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś Studentką/Studentem 3,4,5 lub absolwentem uczelni technicznej na kierunku Informatyka, Ekonomia, Finanse, Matematyka, Administracja, Zarządzanie (lub pokrewne) i chcesz świadomie kierować swoją kariera oraz zdobywać ciekawe doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów dołącz do nas!

To oferujemy

  • płatny staż na okres od 2 do 3 miesięcy
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie Opiekuna, który będzie Twoim Mentorem
  • możliwość stałej współpracy po zakończeniu stażu
  • certyfikat po ukończeniu stażu

  • koleżeńskie relacje to u nas podstawa, dlatego zwracamy się do siebie po imieniu
  • w biurze panuje swobodna atmosfera, nie mamy sztywnego dress codu
  • i najważniejsze – to Ty wybierasz ścieżkę kariery, w której chcesz się rozwijać
  • w naszej Grupie masz realne szanse na rozwój i pracę nad kluczowymi projektami

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749