Laborant
  • Zabrze
Laborant
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium
  • realizacja zadań związanych z analizą technikami klasycznymi wraz z przygotowaniem próbek
  • (metody wagowe, metody spektrofotometryczne, metody miareczkowe)
  • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym
  • wykonywanie analiz fizykochemicznych związanych z bieżącą kontrolą procesów technologicznych, a w  szczególności analizy wody, analizy ścieków, analizy węgla, koksu, gazu koksowniczego oraz produktów węglopochodnych.

Od Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu chemicznym lub minimum wykształcenia kierunkowego min. średniego chemicznego lub pokrewnego, dla średniego wykształcenia warunek konieczny to minimum 1 rok pracy w laboratorium chemicznym
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy i święta)
  • organizacji pracy własnej i samodzielność w realizacji zadań
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych
  • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Zabrze
  • Laborant Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190