Produkt Ekspert w salonie sprzedaży Mercedes-Benz
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie produktowe i procesowe Klienta w aplikacji Mercedes me.
  • Przeprowadzanie jazd testowych, prezentacja pojazdów, działania systemów telematyki i bezpieczeństwa.
  • Prezentowanie pojazdów elektrycznych Mercedes-Benz i ładowarek Mercedes-Benz Wallbox.
  • Promowanie wizerunku marki Mercedes-Benz.
  • Przestrzeganie przyjętych standardów jakości i obsługi klienta Mercedes-Benz.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz podczas targów, konferencji i eventów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku lub zbliżonych tematycznie, związanych z szeroko pojętą motoryzacją i stosowanymi w niej rozwiązaniami elektronicznymi, informatycznymi, telematycznymi i mechanicznymi.
  • Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Min. wykształcenie średnie (preferowane wyższe).
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu.
  • Inicjatywa i kreatywność.
  • Umiejętność wyjaśnienia kwestii technicznych i technologicznych w interesujący i różnorodny sposób (często nieszablonowy).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.
  • Pakiet medyczny.

  • Praca Szczecin
  • Ekspert przyrodniczy Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692