Logistyk Mercedes-Benz
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw pojazdów.
  • Logistyka pojazdów między oddziałami firmy.
  • Nadzorowanie i kompletacja dokumentów.
  • Weryfikacja stanu technicznego samochodów.
  • Zarządzanie magazynem pojazdów.
  • Zarządzanie parkiem samochodów demo.
  • Współpraca ze wszystkimi komórkami Działów.
  • Administracja sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min zawodowe techniczne.
  • Prawo jazdy min. kat. B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność.
  • Znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym, zdolności analityczne.
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie.
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej branży w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Umowa o pracę.
  • Samodzielną pracę pełną codziennych wyzwań i ciekawych kontaktów, możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Szczecin
  • Logistyk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570