Pracownik wsparcia technicznego/Serwisant systemów teletechnicznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie związanych z montażem systemów teletechnicznych (alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej, sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, domofonowych),
  • Montaż i serwisowanie urządzeń elektronicznych,
  • Uruchomienie i konserwacja systemów ochrony, próby, testy i pomiary.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne, ewentualnie zamiennie doświadczenie zawodowe w montażu, uruchamianiu lub serwisowaniu systemów SSWiN, CCTV, SSP, SKD,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych na ternie Polski w tygodniu - na weekendy zawsze powrót,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Kursy, szkolenia, program socjalny,
  • MultiSport,
  • Ubezpieczenie zdrowotne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "SERWISANT" - oddzwonię!

  • Praca Wrocław
  • Serwisant Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509