Konstruktor Systemów Automatyzacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów systemów automatyki, selekcja sprzętu, przygotowywanie kosztorysów i dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad dokumentacją i listami materiałów
  • Udział w tworzeniu ofert

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w automatyce, robotyce, mechatronice
  • 2 lata doświadczenia preferowane
  • Znajomość sieci przemysłowych, MS Office, CAD/ePLAN
  • Komunikatywny angielski
  • Prawo jazdy B, gotowość do podróży krajowych
  • Analitycznie myślenie, samodzielność, terminowość
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Szkolenia z automatyki przemysłowej/energetycznej
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umowa o pracę
  • Praca w dynamicznym zespole, elastyczne godziny
  • Narzędzia pracy, pakiet benefitów, parking

  • Praca Wrocław
  • Konstruktor Wrocław
  • Konstruktor (osoba) Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509