Pracownik utrzymania ruchu serwisant - smarownik
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
ECOL Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zaplanuj z nami swoją ścieżkę kariery w przemyśle.

Jesteśmy rodzinną firmą z 30-letnim doświadczeniem w branży utrzymania ruchu. Realizujemy usługi w zakresie czyszczenia przemysłowego​, smarowania maszyn i urządzeń przemysłowych, diagnostyki laboratoryjnej i dystrybucyjnej sprzedaży olejów przemysłowych ​i środków smarnych. Pracujemy z elektrowniami i zakładami przemysłowymi w Polsce i na świecie.

Rozwijaj się z nami w obszarze przemysłu, handlu i diagnostyki. Pracuj na jasnych warunkach, w oparciu o stabilne zatrudnienie i pakiet atrakcyjnych benefitów.

Miejsce wykonywania pracy – teren zakładu naszego kontrahenta w Dąbrowie Górniczej.
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie serwisów olejowych i smarowniczych
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz diagnozowanie usterek
  • Wykonywanie diagnostyki maszyn i urządzeń przy użyciu specjalistycznych narzędzi diagnostycznych
  • Utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym
  • Prace ślusarskie i mechaniczne
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zdolności manualne i szybkość w działaniu
  • Samodzielność i operatywność w działaniu
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i sporadycznych delegacji

Oferujemy:

  • Jednozmianowy system pracy
  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Premie i nagrody
  • Praca w największych zakładach w Polsce i zagranicą
  • Program poleceń pracowniczych
  • Finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną realizowana przez PZU: Pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych szczepień przeciwko grypie sezonowej. Skorzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.
  • Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego
  • Kartę MultiSport
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, np. uprawnienia SEP, UDT (wózki widłowe, podnośniki, suwnice), kierowca kat. C, C+E, uprawnienia GWO, certyfikat ATEX;
  • Bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Serwisant Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik instytucji kultury Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228