Pracownik Utrzymania Ruchu
  • Sławków
Sławków, Sławków, śląskie, Polska
Maxtop
1. 5. 2024

Szanowni Państwo,zapraszamy do współpracy w charakterze pracownika utrzymania ruchu.Jesteśmy producentem mrożonej pizzy i zapiekanek o ugruntowanej pozycji na rynku.Serdecznie zachęcamy do kontaktu i składania ofert.

2024/04/29

Obowiązki

  • utrzymanie w ciągłym ruchu maszyn produkcyjnych
  • okresowe przeglądy, naprawy

Wymagania

  • znajomość zagadnień elektryki, elektroniki oraz mechaniki maszyn produkcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • solidność, rzetelność, uczciwość
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę
  • wynagrodzenie 4500-5000 zł na rękę na start

  • CV można przesyłać bezpośrednio na adres

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Sławków
  • Pracownik produkcji Sławków
  • Pracownik fizyczny Sławków
  • Pracownik biurowy Sławków
  • Sławków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030