Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
ERG S.A.
18. 4. 2024

Grupa Kapitałowa ERG jest jednym z czołowych polskich producentów wyrobów z tworzyw sztucznych.

W związku zrealizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy pracownika na stanowisko:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz maszyn pakujących zgodnie z harmonogramem
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
  • Wykonywanie przeglądów rozdzielni i wewnętrznych sieci energetycznej oraz wykonywanie czynności ruchowych systemu zasilania elektrycznego zakładu
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części zamienne
  • Raportowanie wykonanych przeglądów, konserwacji oraz napraw w systemie komputerowym
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw maszyn i urządzeń

NASZ WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe, średnie techniczne mile widziane
  • Znajomość zagadnień z zakresu: elektryki, automatyki, energetyki
  • Uprawnienia SEP G1E do 1kV, powyżej 1 kV – mile widziane
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

TO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z osiąganymi wynikami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzenia doświadczenia zawodowego
  • Świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, prezenty na Mikołaja dla dzieci, dodatek finansowy na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc)
  • Opieka medyczna LUXMED

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190