Pracownik Utrzymania Czystości na teren zewnętrzny
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Utrzymania Czystości

Galeria Słoneczna Radom

Praca od poniedziałku do soboty  w systemie zmianowym  w godz. 5-13/13-21

Oferujemy:

-         Umowa zlecenie z możliwością przejścia  na umowę o pracę

-         Elastyczny grafik (tygodniowy, dzienny).

Zadania:

              - zamiatanie,

             - odśnieżanie chodników w okresie zimowym

             - opróżnianie koszy na śmieci,

             - maszynowe mycie posadzek,

Zainteresowane osoby proszę wysyłać swoje CV klikając Aplikuj  lub dzwon 787096990

Wymagania

Oczekujemy:

-         Chęci do podjęcia pracy na stałe,

-         Dyspozycyjność w godzinach zmianowych (5:00-13:00 ; 13:00-21:00),

-         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Praca Radom
  • Pracownik utrzymania ruchu Radom
  • Pracownik na wysokościach Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179