Pracownik Utrzymania Czystości
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Galeria Słoneczna Radom

Praca od poniedziałku do soboty  w systemie zmianowym  w godz. 5-13/13-21

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia  na umowę o racę
  • Elastyczny grafik (tygodniowy, dzienny).

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Dyspozycyjność w godzinach zmianowych (5:00-13:00 ; 13:00-21:00),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:

  • zamiatanie,
  • odśnieżanie chodników w okresie zimowym
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • maszynowe mycie posadzek,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Radom
  • Pracownik utrzymania ruchu Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179