Koordynator kontraktów dział utrzymania czystości
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Firma sprzątająca
16. 4. 2024

Firma usługowa poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora kontraktów w dziale utrzymania czystości.
Zakres obowiązków:
- Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,
- Kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń,
- Zapewnienie ciągłości prac na obiektach,
- Opieka nad specjalistycznym sprzętem sprzątającym,
- Ewidencja środków czystości i maszyn, zakupów niezbędnych do realizacji umowy z Klientem,
- Rekrutacja i selekcja pracowników zgodnie z ustaleniami z przełożonym,
- Prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników,
- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- Współpraca z przedstawicielem Klienta,
- Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania przynależnych obiektów.
Nasze wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
- Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
- Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,
- Dyspozycyjność,
- Gotowość do pracy w terenie,
- Prawo jazdy Kat. B
Oferujemy:
- Stałą pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku: 8:00-16:00
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód).
Prosimy o składanie CV bezpośrednio w aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Radom
  • Pracownik utrzymania ruchu Radom
  • Kierownik działu personalnego Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075