Pracownik Terminalu z UDT cały etat lub 1/2 etatu
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • załadunek oraz rozładunek samochodów,
  • skanowanie etykiet z przesyłek,
  • obsługa urządzenia mobilnego.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym w pełnym etacie lub 1/2 etatu,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • doświadczenia na wózkach widłowych czołowych,
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Mamy do zaoferowania:

  • pracę od zaraz w miłej atmosferze od pon-pt,
  • premie miesięczną,
  • wynagrodzenie w wysokości 5000 zł/msc brutto na cały etat, a 2600 zł/msc brutto przy 1/2 etatu,
  • formę zatrudnienia w postaci umowy o prace,
  • pracę dla firmy o uznanej marce,
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży,
  • stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadry.

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik ds. administracji Zielona Góra
  • Pracownik na wysokościach Zielona Góra
  • Pracownik instytucji kultury Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322