Pracownik Magazynu- 1/2 etatu - Zielona Góra
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
24. 5. 2024

Dla naszego stałego Klienta z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU / ZIELONA GÓRA

Firma to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnieniu najwyższej jakości usług. 50 filii pozwala jej być blisko

Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Firma oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na 1/2 etatu,
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 6:30 – 10:30,
  • wynagrodzenie na rękę: do 2076 zł,
  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze 2300 zł brutto + do 15% premii (nawet do 345 zł brutto).

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności,
  • chęci do pracy.

Zadania:

  • prace magazynowe,
  • rozładunek i załadunek paczek,
  • skanowanie i sortowanie przesyłek.

Szukasz stabilizacji i rozwoju? Dołącz do nas! Czekamy na Twoje CV!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj już dziś!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 506 561 859

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zielona Góra
  • Pracownik utrzymania ruchu Zielona Góra
  • Pracownik ds. administracji Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509