Operator wózka widłowego z UDT
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Manpower
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Operator Wózka Widłowego-UDT
Oferujemy
• umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do naszego klienta już po 3 miesiącach!
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• premia za frekwencję
• Dofinansowanie do transportu i stołówki pracowniczej
• Wolne weekendy
• możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
• miła atmosfera
Obowiązki
• Obsługa wózka widłowego
• Załadunek i rozładunek towaru
• Dostarczanie komponentów na produkcję
Wymagania
• Posiadanie ważnych uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Praca Zielona Góra
  • Operator Zielona Góra
  • Operator maszyn Zielona Góra
  • Operator koparki Zielona Góra
  • Operator maszyn budowlanych Zielona Góra
  • Operator wózków widłowych Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479