Praca dla spawacza MAG 135 - Chorzów [ko]
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
SGP GROUP
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w spawaniu stali czarnej,
  • uprawnienia MIG/MAG 135 FM1.

OFERUJEMY:
  • możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień w zakresie spawania aluminium,
  • umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem na okres obecności w Szkółce, później przejście na umowę B2B po maks. 3 miesiącach,
  • stawkę 32 zł brutto/h., od 2 miesiąca 35 zł brutto/h. - szkółka spawalnicza,
  • stawkę do 58 zł netto/h. po przejściu na umowę B2B
  • pracę w pełnym wymiarze godzin - 3 zmiany,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • extra dodatek za polecenie znajomego do pracy w SGP do 400 zł brutto!

  • Praca Chorzów
  • Spawacz Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190