PRACOWNIK TECHNICZNY (DOPOSAŻENIE)
  • Katowice
Katowice, Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
11. 4. 2024
od 4 663 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Ogólny zakres obowiązków:
1. Właściwe wyposażenie i utrzymanie urządzeń na placu manewrowym;
2. Dbałość o tabor oddziału terenowego, jego estetyczny wygląd oraz sprawność techniczną zgodnie z instrukcją przeprowadzania egzaminów państwowych;
3. Konserwacja terenów zielonych (koszenie, sprzątanie);
4. Kontrola stanu technicznego pojazdów egzaminacyjnych, wystawianie i rozliczanie kart drogowych, dokonywanie przeglądów technicznych jak i koniecznych tankowań;
5. Bezpieczeństwo oraz porządek organizacyjny na placu manewrowym w trakcie trwania egzaminu.
- Praca na dwie zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 13:00-21:00.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie. Prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na kat. A, C, D, CE. Dobra organizacja pracy.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179