Pracownik techniczny – konserwator
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac konserwacyjnych oraz drobnych prac naprawczych i remontowych budynków wspólnot mieszkaniowych obsługiwanych przez Top Apart,
  • usuwanie drobnych awarii
  • obsługa urządzeń typu piece CO/CW, pompy, agregaty itp.
  • utrzymywanie porządku na obejściach nieruchomości wspólnot mieszkaniowych
  • koszenie trawników w okresie letnim
  • odśnieżanie w okresie zimowym
  • inne drobne prace związane z utrzymaniem budynków i ich obejściach
  • dokumentowanie przeprowadzonych prac,

WYMAGANIA:
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność,
  • elastyczności w czasie pracy w przypadku awarii
  • w zieie czas pracy zależny od opadów śniegu
  • chęć do nauki nowych rzeczy oraz otwartość na różnorodność zadań.

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe warunki pracy,

  • Praca Szczyrk
  • Konserwator Szczyrk
  • Pracownik fizyczny Szczyrk
  • Pracownik biurowy Szczyrk
  • Pracownik produkcji Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714