PRACOWNIK SOCJALNY/STARSZY PRACOWNIK SOCJALNY
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Sternicza 125, 01-350 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"
11. 4. 2024
od 4 690 do 5 159 PLN (Wynagrodzenie brutto)

świadczenie usług bytowych, opiekuńczych oraz świadczenie pracy socjalnej na rzecz osób przewlekle somatycznie chorych zamieszkałych w Domu Pomocy Społecznej Kombatant

Inne wymagania
Wykształcenie: wyższe kierunek praca socjalna lub posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
Umiejętności: umiejętność stosowania i interpretacji przepisów prawa z zakresu ustaw : o pomocy społecznej; kodeksu postępowania administracyjnego; o ochronie zdrowia psychicznego a także innych ustaw i rozporządzeń związanych z realizacją zadań pomocy społecznej; znajomość obsługi komputera i innych programów biurowych; umiejętność pracy w zespole oraz organizowanie pracy własnej, uczciwość, wysoka kultura osobista, sumienność, życzliwość, empatia, preferowane doświadczenie w pracy w pomocy społecznej
Zakres obowiązków: świadczenie usług bytowych, opiekuńczych oraz świadczenie pracy socjalnej na rzecz osób przewlekle somatycznie chorych zamieszkałych w Domu Pomocy Społecznej Kombatant
Zgłoszenia: kontakt e-mail: e-mail: mo.bukowska@um.warszawa.pl, tel. 798 977 848, po godzinie 11.00.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190