PRACOWNIK SEKCJI (PRACOWNIK SOCJALNY)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Nowolipki 6a, 00-153 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zespół Regionalny Koalicji na Rzecz Zdrowia Psychicznego
11. 4. 2024
od 5 600 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Pracownik projektu Wykorzystaj Szansę - Warszawski Program Zatrudnienia Przejściowego, prowadzenie i rozwijanie programu Zatrudnienia Przejściowego, oparte na samopomocy, działania prozatrudnieniowe, organizowanie spotkań w sprawach zawodowych i prowadzenie Samopomocowego Klubu Pracy.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie wyższe, komunikatywna znajomość jezyka angielskiego.
Obowiązki:
Praca w godz. 9:00-17:00.
Kontakt: a.pasternak@wdpf.org.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190