PRACOWNIK SOCJALNY K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Czereśniowa 35, 02-457 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
2. 5. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wykonywanie obowiązków pracownika socjalnego, określonych w ustawie o pomocy społecznej.

Inne wymagania
Wykształcenie: wyższe, kierunek/specjalność: praca socjalna.
Zakres obowiązków:
- wykonywanie obowiązków pracownika socjalnego,
- określonych w ustawie o pomocy społecznej.
Premie i dodatki: dodatek za wieloletnią pracę, dodatek motywacyjny zgodnie z regulaminem wynagradzania.
Zgłoszenia: dzialadministracyjny@opswlochy.waw.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjana

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864