Pracownik produkcyjny m/w/d
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zajmowanie się różnymi typami i rozmiarami szkła;
  • Cięcie i klejenie szkła do specyfikacji niestandardowych;
  • Wykorzystywanie maszyn i dużych przyssawek do wspomagania ciężkiego podnoszenia;
  • Nadzorowanie, sprawnych i bezpiecznych działań procesów produkcyjnych;
  • Praca zmianowa, zmieniającą się co tydzień w godzinach od 05:00 do 14:00 i 14:15 do 23:15;

WYMAGANIA:
  • Ostrożne obchodzenie się z delikatnym szkłem;
  • Umiejętność samodzielnej i wspólnej pracy w zespole, w tym interakcji z kolegami z magazynu;
  • Znajomość podstawowych czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana czujnika lub ostrza;
  • Zmotywowanie, zorientowanie i chęć do nauki;
  • Niezawodny transport do miejsca pracy;

OFERUJEMY:
  • Ekscytującą i wymagającą pracę w dynamicznym środowisku motoryzacyjnym;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • Wspierający zespół i pozytywna atmosfera pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia od 440 € netto tygodniowo;
  • Zakwaterowanie;
  • Dostęp do programów szkoleniowych i rozwojowych;
  • Możliwość rozwoju kariery w firmie;
  • Potencjał stałego kontraktu;

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190