Lakiernik samochodowy m/w/d
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca w nowoczesnej firmie zajmującej się naprawą karoserii. Obowiązki obejmują opryskiwanie samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych. Określanie poprawnych kolorów pomocą komputera i skali. Ponadto rozpylanie farby na bazie wody i farby o wysokiej zawartości substancji stałych.

WYMAGANIA:
  • 5+ lat doświadczenia jako lakiernik samochodowy;
  • Znajomość różnych technik opryskiwania;
  • Znajomość wszystkich materiałów, które są wykorzystywane w procesie;
  • Znajomość bezpiecznej pracy z farbami oraz stosowania sprzętu ochronnego;
  • Biegłość w mowie po angielsku lub niemiecku;
  • Prawo jazdy kategorii B;

OFERUJEMY:
  • Praca w pełnym wymiarze godzin;
  • Wynagrodzenie od € 500,- do € 600,- netto. na tydzień;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • 25 dni urlopu w roku;
  • Zapewniamy zakwaterowanie i transport;
  • Oferty pracy w całym kraju;

  • Praca opolskie
  • Lakiernik Strzelce Opolskie
  • Lakiernik opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692