Pracownik produkcyjny
  • Kotórz Mały
opolskie, Kotórz Mały, opolskie, Polska
Stolarstwo Import-Export Dudek H & H sp.j.
17. 4. 2024

Jesteśmy kompleksem zakładów stolarskich, na który składają się: produkcja drzwi i okien drewnianych oraz dźwigarów drewnianych, wykorzystywanych w szkieletowej budowie domów drewnianych. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki

- obróbka elementów drewnianych,
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- szklenie, okuwanie, pakowanie ram okiennych,
- kontrola jakości

Wymagania

- dobra organizacja pracy własnej i dyscyplina,
- zdolności manualne

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat),
- legalną pracę bez posiadania kwalifikacji,
- niezbędne narzędzia pracy
- wysoką podstawę wynagrodzenia,
- wolne weekendy i święta.

  • Praca opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749