Pracownik produkcyjny linii do profilowania blach
  • Nadarzyn
pracownik produkcyjny linii do profilowania blach
Nadarzyn, Nadarzyn, Mazowieckie, Polska
Blachy Piotrkowicz
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy
Blachy Piotrkowicz – producent blach dachowych – poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcyjny linii profilowania blachy i obsługi maszyn pomocniczych, obsługa wózka widłowego
Zadania:
• prace produkcyjne przy profilowaniu blach
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• wizualna kontrola jakości
Wymagania:
• chęć i motywacja do pracy
• dbałość o szczegóły
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• umowę o pracę na pełen etat
• dogodną lokalizację
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zakwaterowania
CV prosimy przesyłać na: @
Kontakt tel: 600 034 072
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PHU Eksport-Import "PIOTRKOWICZ" zawartych w przesłanym CV, również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach”.

  • Praca Nadarzyn
  • Pracownik biurowy Nadarzyn
  • Pracownik fizyczny Nadarzyn
  • Pracownik produkcji Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322