Operator linii produkcyjnej - dwie zmiany, wolne weekendy
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Logart
10. 5. 2024

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Operator linii produkcyjnej.
Zakres obowiązków:
-Obsługa linii produkcyjnej
-Obsługa wózka widłowego
-Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesów produkcji
-Raportowanie procesu i usterek
-Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji
-Porządkowanie hal i terenu zakładu produkcyjnego
Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
-Stałe, stabilne zatrudnienie
-System premiowy po okresie próbnym
-Pakiet benefitów (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną)
-Dwuzmianowy tryb pracy
-Wolne weekendy
Wymagania:
-Chęć podjęcia stałej współpracy
-Punktualność, rzetelność, uczciwość
-Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
-Dyplom ukończenia szkoły średniej bądź zawodowej
Mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji i umiejętność obsługi wózków widłowych (uprawnienia UDT)

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246