Pracownik produkcji - produkcja drutów / Berlin
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Matchmaker
12. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Pomocników produkcji
Klient jest producentem drutów miedzianych.
Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od 15.04 lub 29.04.
Zakończenie projektu: długo terminowe zatrudnienie
Miejsce: Berlin, Niemcy
Obowiązki:
- prace pomocnicze na produkcji
- kontrola jakości
- praca przy taśmie
- pakowanie
Wymagania:
- podstawowa znajomość j. niemieckiego - min A2.
- sprawność fizyczna
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 € brutto/h
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi
- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania wyjazdu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

  • Praca Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179