Kucharz - Berlin Hotel ****
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Matchmaker
12. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Kucharza.
OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!
Klient prowadzi Hotel**** pod samym Berlinem.
Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 14513 Teltow, pod Berlinem, Niemcy
Obowiązki:
- w Hotelu panuje głowie kuchnia klasyczna, śródziemnomorska- bufet, układanie menu
- współpraca z szefem kuchni
Wymagania:
- doświadczenie w branży
- znajomość języka niemieckiego A1/A2
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 2700 € brutto/mies
- możliwość zakwaterowania- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- umowę z niemieckim pracodawcą
- 3 zmianowy system pracy
- zapewnione wyżywienie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numer 664 150 382

  • Praca Kraków
  • Kucharz Kraków
  • Kuk (kucharz) Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963