Pracownik Produkcji - bez doświadczenia
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, Małopolskie, Polska
GRH
20. 4. 2024

Zatrudnimy osoby zmotywowane do podjęcia pracy. Nie wymagamy doświadczenia, wiemy, że jesteśmy w stanie wdrożyć w obowiązki każdego kto chce się wszystkiego nauczyć
Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia to zaaplikuj już dziś na stanowisko:
Operator Produkcji
Lokalizacja: Ochmanów
System pracy: trzyzmianowy 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
Zakres obowiązków:
• Przygotowanie i montaż elementów składowych okna
• Wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią
• Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• • Wynagrodzenie zasadnicze 4700 zł brutto + premia frekwencyjna do 400 zł + premia wydajnościowo/ilościowa do 350 zł brutto
• Dofinansowanie do dojazdów z Nowej Huty w kwocie 120 zł na 3 zmiany
• Jasna ścieżka rozwoju wraz z nabytymi umiejętnościami co wiążę się z wyższym wynagrodzeniem
• 3 miesięczny okres wdrożenia
Wymagamy:
• Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
• Dobrej sprawności fizycznej
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV.

  • Praca Wieliczka
  • Pracownik produkcji Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczka
  • Pracownik biurowy Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczki
  • Pracownik biurowy Wieliczki
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190