Pracownik produkcji - praca od zaraz!
  • Halinów, miński, mazowieckie
Halinów
EWL S.A.
6. 4. 2024
5300-5600 zł brutto

W miejscowości Długa Kościelna poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Mieszanie i zasypywanie surowca do bieżącego zlecenia;

  • Owijanie palet i dostarczenie ich w wyznaczone miejsce;

  • Czyszczenie maszyn produkcyjnych (we współpracy z Operatorem);

  • Prawidłowe wypełnianie dokumentów produkcyjnych;

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych ( m.in. wózek paletowy, owijarka).

Wymagania:

  • Znajomość zasad funkcjonowania linii produkcyjnej;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji;

  • Gotowość pracy na zmiany.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze od 5300 zł brutto;

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Program poleceń pracowniczych.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Halinów
  • Pracownik produkcji Halinów
  • Pracownik biurowy Halinów
  • Pracownik fizyczny Halinów
  • Halinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190