Pracownik produkcji - praca od zaraz!
  • Halinów
Halinów, Halinów, Mazowieckie, Polska
EWL S.A.
6. 4. 2024

W miejscowości Długa Kościelna poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Pracownik Produkcji.
Zakres obowiązków:
- Mieszanie i zasypywanie surowca do bieżącego zlecenia;
- Owijanie palet i dostarczenie ich w wyznaczone miejsce;
- Czyszczenie maszyn produkcyjnych (we współpracy z Operatorem);
- Prawidłowe wypełnianie dokumentów produkcyjnych;
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych ( m.in. wózek paletowy, owijarka).
Wymagania:
- Znajomość zasad funkcjonowania linii produkcyjnej;
- Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji;
- Gotowość pracy na zmiany.
Co oferujemy:
- Wynagrodzenie zasadnicze od 5300 zł brutto;
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Prywatna opieka medyczna;
- Program poleceń pracowniczych.
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Halinów
  • Pracownik produkcji Halinów
  • Pracownik biurowy Halinów
  • Pracownik fizyczny Halinów
  • Halinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190