Pracownik produkcji-operator maszyn
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
TLH POLSKA Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości obrabianego materiału, układanie towaru w paczki
  • Obsługa i monitorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Dbanie o powierzone mienie

WYMAGANIA:
  • Gotowość pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat w Polsce firmie, która ma ugruntowaną pozycję głównie na rynkach zagranicznych.
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od zaangażowania, płatne nadgodziny oraz dodatek nocny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Odpowiemy na wybrane oferty.

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532