Operator Maszyn Sztancujących również bez doświadczenia!
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
MTM Work Service
28. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa maszyn poligraficznych m. in maszyn sztancujących (doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia)

- sztancowanie i druk etykiet zgodnie z przekazanymi kartami technologicznymi

- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

- pakowanie i etykietowanie gotowego produktu

- przegląd i konserwacja maszyn wykonywane według przyjętego w firmie harmonogramu przeglądów i konserwacji

- przezbrajanie oraz regulacja maszyn i urządzeń

- dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn

- kontrola jakości produkowanego asortymentu

WYMAGANIA:

- znajomość podstawowej wiedzy technicznej

- wykształcenie minimum zawodowe (lub doświadczenie w obsłudze maszyn)

- chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

- dokładność i sumienność

OFERUJEMY:

- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę

- premie wynikowe po każdym przepracowanym miesiącu

- możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia

- praca na dwie zmiany

- wolne weekendy

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315