Operator Maszyn Poligraficznych Również bez doświadczenia
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
MTM Work Service
19. 4. 2024

Dla firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Maszyn Poligraficznych (również bez doświadczenia)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Korzyści
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
- premie wynikowe po każdym przepracowanym miesiącu
- możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia
- praca na dwie zmiany
- wolne weekend'y
Zakres obowiązków
- obsługa maszyn poligraficznych (doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia)
- sztancowanie i druk etykiet zgodnie z przekazanymi kartami technologicznymi
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
- pakowanie i etykietowanie gotowego produktu
- przegląd i konserwacja maszyn wykonywane według przyjętego w firmie harmonogramu przeglądów i konserwacji
- przezbrajanie oraz regulacja maszyn i urządzeń
- dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn
- kontrola jakości produkowanego asortymentu
Wymagania od kandydata
- znajomość podstawowej wiedzy technicznej
- wykształcenie minimum zawodowe
- chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
- dokładność i sumienność
Zapraszamy do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego!
W przypadku przesyłania dokumentów aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli z wybranymi przez Panią/Pana celami, w których możemy przetwarzać Pani/Pana dane. Informujemy, że możliwość wyboru dotyczy punktów oznaczonych gwiazdką. W przypadku zgody na wszystkie wskazane cele prosimy przekleić poniższą klauzulę w całości."Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Zgadzam się na przetwarzanie danych: (i) w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko którego dotyczy ogłoszenie (ii) w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji przez okres 2 lat (iii) udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu przyszłych rekrutacji na różne stanowiska pracy.
"Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1,89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych (CV) i w celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179