Pracownik produkcji lodów
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Job4You PL Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Poszukujemy osób chętnych zacząć swoją przygodę zawodową w nowej firmie zajmującej się produkcją lodów. Szukamy energicznych i zaangażowanych pracowników, którzy z przyjemnością będą tworzyć pyszne i oryginalne smaki lodów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zdolności manualnych
  • sumienności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie surowca do produkcji
  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie produktów gotowych, oklejanie, etykietowanie, paletyzacja

Zapewniamy:

  • stabilne i stale zatrudnienie
  • okres próbny na umowę zlecenie ze stawką 27,70 zł brutto
  • wzrost wynagrodzenia wraz z nabytym doświadczeniem
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • tel: 501-804-304

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik instytucji kultury Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782