Pracownik produkcji
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie do 6013zł brutto miesięcznie
  • Gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia po okresie próbnym
  • Wolne weekendy
  • Szkolenie wdrażające
  • Dofinansowanie do karty multisport oraz prywatną opiekę medyczną

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • Formowanie przewodów na gorąco
  • Kontrola przebiegu wykonywanego procesu produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • Sprawność fizyczna i motywacja do pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075