Pracownik produkcji
  • Konopiska
Konopiska, Konopiska, Śląskie, Polska
ELIKO MOŃKA Spółka Jawna
4. 3. 2024

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:
Opis stanowiska
- montaż poszczególnych elementów grzałek
Wymagania
- wykształcenie średnie
- zdolności manualne
- chęć długoterminowego związania się z firmą
Co oferujemy
- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
- interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
- stałe godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Konopiska
  • Pracownik produkcji Konopiska
  • Pracownik biurowy Konopiska
  • Pracownik fizyczny Konopiska
  • Konopiska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075