Pracownik produkcji
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Skrupulatność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję Asistwork Sp. z o.o.
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy
  • Pracę w systemie 1-zmianowym (zmiana poranna)
  • Wolne weekendy
  • Świetnej jakości odzież robocza, nowoczesny park maszynowy
  • Parking bezpośrednio przy Centrum Dystrybucyjnym przy ul. Donnersmarcka
  • Pracę w dogodnej lokalizacji, możliwy dojazd komunikacją miejską
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Spotkania integracyjne i dostęp do stref wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU i opieki medycznej w Lux Med.
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)

  • Praca Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik ds. administracji Zabrze
  • Pracownik na wysokościach Zabrze
  • Pracownik instytucji kultury Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714