Pracownik produkcji
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
ManpowerGroup
6. 4. 2024

Zadania:

  • Montaż elementów okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych

  • Praca manualna, w dużej mierze siedząca

  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia  jedynie chęci i motywacji do pracy

  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h od poniedziałku do piątku na trzy zmiany

  • Sumienność, rzetelność i dokładność

  • Komunikatywność

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy

  • Atrakcyjna lokalizacja – Gliwice, ul. Bojkowska

  • Wolne weekendy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna do 20%

  • Dofinansowanie posiłków w kwocie 11 zł/dzień

  • Premia za polecenie kandydata do pracy – system poleceń!

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

  • Opieka konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179